Weekend Vrij Maand: € 39.
Bij dat laatste staat niet dat het een tijdelijke actieprijs is. Dat suggereert dat Weekend Vrij Jaar inmiddels voor onbepaalde tijd € 29 per maand kost (dus de normale prijs is geworden).
Formeel maakt het misschien niet uit omdat alleen voor bepaalde producten zoals de enkele reis volle prijs de prijzen maar beperkt mogen stijgen, bij niet-beschermde producten is afschaffing, beëindiging van de actieprijs en prijsstijging altijd mogelijk, maar het lijkt nu onlogisch dat Weekend Vrij Jaar een normale prijs heeft van € 40 per maand en Weekend Vrij Maand een normale prijs van € 39.
Beste antwoord door Thijs2
Weekend Vrij jaar is inderdaad in de aanbieding voor €29. De abonnementen voor 1 of 3 maanden kennen geen actieprijzen op dit moment. Wanneer het jaarabonnement dus niet meer in de aanbieding is zal het jaarabonnement duurder zijn dan de abonnementen met kortere looptijd. De aanbieding loopt in ieder geval nog tot 31 december 2015, en wordt daarna wellicht verlengd.
Bekijk origineel