Sinds vanmiddag inderdaad, trein 2248 (VIRM-6) vanuit Amsterdam eindigt in Roosendaal om 17:00 en vervolgens een ‘viertje’ richting Vlissingen om 17:36 https://treinposities.nl/omloop/OA34/20221119
Tja, rijdt niet verder (reden toen onbekend, voor reizigers). Maar waarom kan dat treinstel niet later door naar Vlissingen? Het is redelijk druk voor een ‘viertje’.
NS: dat treinstel is nodig voor een andere rit… Ja, om 18:31 terug naar Amsterdam 😅
Maar goed, alles van :06 naar Vlissingen valt dus uit de rest van de dag, en dan blijft die van :36 over.
Als dat redelijk kort na 17:00 al bekend was, waarom dan geen communicatie om 20:00?
Het storingsarchief van Rijdendetreinen geeft aan dat er al vanaf een uur of 5 werd aangegeven dat er minder treinen reden de rest van de dag. De vertrektstaat van Roosendaal laat zien dat er vanaf die tijd eens per uur om .36 een trein ging. Geen idee wat de reisplanner rond 8 uur aangaf, tenzij daar een screenprint van is, maar het zou kunnen dat die niet geheel bijgewerkt was.
Wat betreft de opmerking over dat er geen bussen waren, als er nog wel treinen rijden dan worden er geen bussen ingezet, alleen als er helemaal geen treinen rijden. En dan ook nog niet altijd afhankelijk van de duur van de storing. Zo viel me op dat eerder vandaag tijdens de storing tussen Leiden en Leiden Lammenschans waar de wisselverwarming ietsjes te warm werd 🔥 er geen melding van bussen was.
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.
Bestand scannen voor virussen
Sorry, we zijn de inhoud van dit bestand nog aan het controleren om er zeker van te zijn dat het veilig is om te downloaden. Probeer het nog een keer over een paar minuten.