Het betreft een factuur van € 0,08 die over 4 dagen automatisch wordt afgeschreven.
Prima dat ik daar een mailtje over krijg, maar op dit moment van schrijven heb ik dezelfde mail inmiddels 35 keer ontvangen (binnen 9 uur)
NS en ICT is helaas niet een gelukkig huwelijk zoals je uit tal van onderwerpen op deze community kan teruglezen. Factuur van € 0,08 is overigens wel zeer bijzonder. Of heeft u uw abonnement gewijzigd waardoor dit een tussentijdse factuur is?
Ik heb hetzelfde probleem, nummer 20 is net binnen
Excuses voor het ongemak! Er was inderdaad een storing op de mail server waardoor bij sommige klanten dezelfde mail meermaals is verstuurd. Dit is per vanochtend opgelost.
Het had inderdaad te maken met een verrekening ivm wijziging abbonnement. Het mailverkeer is inmiddels wel gestopt, dus probleem opgelost dank voor de reacties en fijne dag allemaal
Reageer
Meld je aan
Heb je al een account? Inloggen
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookWelkom
Nog geen account? Maak een account aan
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookEnter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.