Wij zaten (woensdag 5 aug. 2015) in de trein tussen Schiphol en Weesp. Een dame blijkt bij het GVB te hebben ingecheckt en zij wou tussen Duivendrecht en Diemen Zuid gebruik van maken van de NS trein, maar die moest echt van de conducteur bij Diemen Zuid de trein uit! (He dat rijmt) Een donkere man beweert dat hij bij het GVB te hebben ingecheckt en ook hij wou gebruik maken van de trein, maar de conducteur zei tegen hem dat hij niet was ingecheckt noch bij het GVB, noch bij de NS. Dus de conducteur zei tegen hem dat hij een zwartrijder was en als hij niet zsm de trein verlaat krijgt hij een boete! Nou is onze vraag kan iedereen die bij het GVB te hebben ingecheckt wel zomaar in de NS trein reizen rond Amsterdam? Volgens ons niet meer! Vroeger had je strippenkaarten, toen kon je idd gebruik maken van de treinen rond Amsterdam. Hetzelfde goldt voor Den Haag, Rotterdam en Utrecht. Maar de OV chipkaart is voor een aantal reizigers nog onduidelijk. Gelukkig hadden wij wel een NS abonnement. Dus wij mochten blijven zitten! 🙂
icon
Beste antwoord door fransie43 6 augustus 2015, 07:12
Tot 15 aug zijn er werkzaamheden bij de metro dus daarom mogen mensen op sommige trajecten met de NS reizen terwijl men wel incheckt bij de metro.
Traject asb-dmz mag dat bv.Helaas zorgt dit voor verwarring dus dubbele inchecks ingecheckt bij metro uitgecheckt bij Ns dus meteen Eur 24,-- armer.
Bekijk origineel