Ik wil met mijn businesscard iemand mee laten reizen met korting. Kan ik het losse digitale ticket met 40% korting kopen zonder problemen?
Beste antwoord door Robert B
Bekijk origineelIk wil met mijn businesscard iemand mee laten reizen met korting. Kan ik het losse digitale ticket met 40% korting kopen zonder problemen?
Beste antwoord door Robert B
Bekijk origineelJe kunt alleen iemand met korting laten meereizen als je een NS abonnement op de kaart hebt staan. Reis je altijd op vol tarief, dan is samenreiskorting niet geldig.
Welkom bij de NS Community!
Als je BC (met abonnement) het recht geeft om mensen met Samenreiskorting mee te nemen is dat prima.
E-tickets hebben wel een belangrijke beperking, je mag er tijdens de spits helemaal niet mee reizen, met een (anonieme) ov-chipkaart mag dat wel, bij incheck buiten de spits. Dus als je medereiziger een ov-chipkaart heeft is dat handiger (10 euro saldo nodig voor incheck).
Mag die ov chipkaart ook een anonieme kaart zijn? En hoe krijg ik de samenreiskorting daarop?
Heb je al een account? Inloggen
Nog geen account? Maak een account aan
Enter your username or e-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.