*Topictitel moet natuurlijk zijn: Arriva, ipv Arrivs.
Een aantal vragen in elkaars verlengde omdat ik een Arriva dal-abonnement heb en ik daar niet een NS Flex weekendvrij erbij op kan hebben.
1. Onvoorstelbaar, is dat echt waar NS? Dat ik de optie krijg om een nieuwe kaart erbij te bestellen?
Ik wil zondag een verre reis maken en volgende week weer. Dus dacht het nu dus even aan te zetten, dat gaat dus niet? :(.
Dus keek ik naar een extra ovchipkaart.
2. Daar betaal ik dan 7,50 voor, ook in deze situatie? Met nog het vervelendste; de levertijd is 5 werkdagen. Dat redden we dus niet voor een reis over 2 dagen.
3. Is er een overbruggend geldig vervoersmiddel voor de aangevraagde NS flex, tijdens deze levertijd van 5 dagen?
4. Of is reizen met betaalpas al mogelijk, ik zie dat ik dit kan toevoegen in MijnNS. Her en der lees ik dat begin 2023 mogelijk wordt maar verder vind ik niks terug.
Ik ben heel benieuwd wat te doen zondag.
Groet, Annemarie