Als je afkorting HOR (Hollandsche Rading) invoert, herkent de Android reisplanner die niet meer. Andere afkortingen ook niet?
Beste antwoord door Erryt NS
Bekijk origineelAls je afkorting HOR (Hollandsche Rading) invoert, herkent de Android reisplanner die niet meer. Andere afkortingen ook niet?
Beste antwoord door Erryt NS
Bekijk origineelJe hebt gelijk. Ik had mijn NS app nog niet geüpdatet en daar deed hij het nog wel. Na de update zag ik de optie niet meer. Ook bij ASD zie ik heel snel Amsterdam verschijnen waarna hij vervolgens wordt vervangen voor de Asdonckerweg in Hegelsom. Ik ga er een melding van maken, maar zou je dit zelf ook willen melden via de app aan de ontwikkelaars?
Ja, bij asd verdwijnt Amsterdam Centraal en als je er een L achter tikt zie je Lelylaan voorbij flitsen.
In beide gevallen staat het station nog wel in het lijstje (probeer maar adsl) maar niet meer bovenaan.
Die suggesties zijn trouwens ‘powered by Google’ dus het probleem kan ook nog bij Google zitten (en zou het ook op iOS spelen?)
Als je asdl tikt heb je natuurlijk weinig aan ene Ad Slotenmaker in Lelystad of AdSlam Consultant in Almere… (en nee Google, ik tik geen adsl)
Heb je al een account? Inloggen
Nog geen account? Maak een account aan
Enter your username or e-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.