Abonnementsmaanden lopen niet per se gelijk met kalendermaanden. Als u vandaag, op 26 februari, een abonnement afsluit, dan loopt de eerste maand tot en met 25 maart. De tweede maand loopt dan van 26 maart tot en met 25 april, enzovoorts.
Als u het abonnement pas op 1 maart nodig hebt, dan ligt het voor de hand het ook pas op 1 maart te kopen, om niet te betalen voor de dagen in februari dat u het niet gebruikt. Dat kan overigens alleen als u al een persoonlijke OV-chipkaart hebt, in verband met de levertijd van zo'n kaart als u die nog niet hebt.
Na 1 uur (meestal sneller) na betalen is het abonnement "beschikbaar".
U moet eenmalig naar een kaartjesautomaat om uw bestelling op te halen.
Tevens, u moet altijd per vervoerder in en uitchecken, ook tijdens geldigheid van uw abonnement.
Mijn weekend vrij abonnement is op 17 januari 2025 ingegaan. Dan is de looptijd tot en met 16 februari?
Is dit correct?
Mijn weekend vrij abonnement is op 17 januari 2025 ingegaan. Dan is de looptijd tot en met 16 februari?
Is dit correct?
Zie het antwoord van @Tochjo Dus ja correct.
Zie het antwoord van @Tochjo Dus ja correct.
Als het op 17 januari ingegaan is kan je per 17 februari weer wijzigen.
Als je voorheen nog geen NS Flex had (en dus op 17 januari een volle maand betaald hebt) krijg je dan geen factuur voor de volgende maand.
Als je al wel NS Flex had heb je een bedrag betaald tot je vaste maandelijkse factuurdatum, en daarna een hele maand. Bij een wijziging op 17 februari krijg je dan een deel van die vooruit betaalde maand terug.