Is de verbinding tussen Voorhout Beverwijk echt zo slecht geworden? Na 15 dec. Hoe is dit mogelijk? Kan dit nog teruggedraaid worden?
Voorhout Beverwijk sluit niet neer aan
Beste antwoord door Tamzin
Is de verbinding tussen Voorhout Beverwijk echt zo slecht geworden?
Ja en nee. Als u in Haarlem in 3 minuten van spoor 1 naar spoor 8 kunt rennen is er een hele snelle aansluiting. Officieel is dat echter te kort en wordt daarom in de planner 33 minuten aangehouden. Als het in 3 minuten niet lukt kunt u ook geen geld terug aanvragen wegens vertraging.
Hoe is dit mogelijk?
Omdat de dienstregling op de HSL en op de lijn Rotterdam-Den Haag-Schiphol/Haarlem veranderd moet worden (i.v.m. de verbouwing van Amsterdam Centraal) verschuiven noodgedwongen alle tijden, ook die van de sprinters Leiden-Haarlem.
Kan dit nog teruggedraaid worden?
Nee. Hooguit kunt u misschien met veel anderen klagen en wordt dan de overstap als dat mogelijk is misschien 4 minuten. Dat zal ook afhangen van het aantal overstappers.
Meld je aan
Heb je al een account? Inloggen
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookWelkom
Nog geen account? Maak een account aan
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookEnter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.