Declaratie reiskosten, nu vandaag de treinen niet rijden tussen Utrecht en Arnhem
reiskosten declareren bij ns
Beste antwoord door Momo
In een ander topic geeft een moderator aan dat je alleen een GtbV claim kan indienen als je omgereisd hebt en meer dan 30 minuten vertraging had. Je moet dan een geldig in en uitcheck hebben. Kosten voor vervangend vervoer worden hoogstwaarschijnlijk niet vergoed.
Als je niet hebt ingecheckt, dan kan je helaas geen claim indienen. Dit geldt enkel voor de reizigers die omreizen. Mocht je helemaal niet gaan reizen, dan is een compensatie niet mogelijk op deze manier. Ook zullen de kosten die je maakt met vervangend vervoer hoogstwaarschijnlijk niet worden vergoed, dus ik raad af om met een taxi te gaan reizen.
Meld je aan
Heb je al een account? Inloggen
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookWelkom
Nog geen account? Maak een account aan
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookEnter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.