Skip to main content

Ik kan mijn transacties van februari 2025 niet vinden. Ik krijg de melding: Er zijn geen transacties deze maand terwijl ik wel gereisd heb.

Goedemiddag Sharon1981. Welkom bij de NS Community.

Dit is een bekend probleem. We zijn aan het werk om dit op te lossen, maar we hebben helaas nog geen prognose. Ik raad je aan om dit later vanavond nogmaals te proberen? 


Hoi ​@Sharon1981,

Ik heb hetzelfde. In ieder geval als ik bij periode selecteer voor “laatste 7 dagen” en “deze maand". Dan komen er geen transacties tevoorschijn, terwijl ik wel gereisd heb.

Als ik een andere periode selecteer (bijvoorbeeld “vorige maand", “afgelopen jaar” of “afgelopen 1,5 jaar"), dan krijg ik ineens wel transacties te zien. Door bij periode te kiezen voor “vorige maand” krijg ik de reizen van februari 2025 op scherm en kan ik deze aanvinken om te declareren.

Vermoedelijk is het voor de transacties van maart nog te vroeg om die te kunnen zien.


Reageer