Hallo, ik heb een maandabonnement op de Areva-bus. Ik krijg rekeningen voor hetzelfde abonnement van ns
Hallo, ik heb een maandabonnement op de Areva-bus. Ik krijg rekeningen voor hetzelfde abonnement van ns
Beste antwoord door Stijn NS
Goedemiddag Solaiman en welkom bij de NS Community!
We missen inderdaad te weinig informatie om echt een eenduidig antwoord te geven, sowieso ook omdat er niet echt een vraag is gesteld. Ik gok echter dat de beschrijving van Daniel vrij dicht bij de werkelijkheid zit.
Maandabonnementen voor de bus biedt NS via Flex echter niet aan, dus het lijkt erop dat hier iets anders aan de hand is. Mogelijk heeft TS op dezelfde chipkaart NS Flex en een busabonnement van Arriva staan. Als het BTM-deel van Flex dan niet uitgezet is, zou het kunnen dat bij reizen met de bus niet het busabonnement aangesproken wordt maar NS Flex waardoor TS dubbel betaald.
Ik wil adviseren om hiervoor contact op te nemen met onze Klantenservice. Mijn collega’s kunnen dan in ieder geval mee kijken met de abonnementen bij oNS en daar mogelijk iets aanpassen als dat nodig is. Contact kan telefonisch, via Social Media en chat. Alle contactdetails kun je hier vinden.
Reageer
Meld je aan
Heb je al een account? Inloggen
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookWelkom
Nog geen account? Maak een account aan
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookEnter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.