Skip to main content
beantwoord

Your post has been submitted. It will be published after a review by our moderators.


Goedenavond,

Nadat ik een reactie had geschreven en op “verstuur” had geklikt, kreeg ik de volgende melding:

“Your post has been submitted. It will be published after a review by our moderators.”

Ik ervaar dit voor het eerst. Wat is hier de reden van?

Beste antwoord door Gorott

Volgens mij komt dat door een filter, deze controleert op bepaalde woorden en (onbekende) links, zodra jij 1 van deze woorden of een onbekende link in je post stopt moet deze eerst even gecontroleerd worden door een moderator zodat er niets schadelijks op het forum te recht komt.

 

Denk bij de woorden aan scheldwoorden en gevoelige termen.

Bekijk origineel

10 reacties

Forum|alt.badge.img
  • Koploper*
  • 2507 reacties
  • Antwoord
  • 16 oktober 2024

Volgens mij komt dat door een filter, deze controleert op bepaalde woorden en (onbekende) links, zodra jij 1 van deze woorden of een onbekende link in je post stopt moet deze eerst even gecontroleerd worden door een moderator zodat er niets schadelijks op het forum te recht komt.

 

Denk bij de woorden aan scheldwoorden en gevoelige termen.


Thom
Forum|alt.badge.img+4
  • Super user
  • 25066 reacties
  • 16 oktober 2024

Moderatoren kunnen dit zo instellen als ze daar aanleiding toe zien. Uw bericht wordt dan niet automatisch geplaatst als u op ‘Verstuur’ drukt en ze worden eerst gelezen door de dienstdoende moderator van dat moment. Wat de aanleiding daar toe is, wordt hier niet gepubliceerd en mogelijk aan u medegedeeld via een PB. Forumleden en ook superusers kunnen daar niet bij. Alleen moderatoren kunnen u de aanleiding vertellen. Het kan ook een prik zijn om even op woorden en formulering te letten voor u ze publiceert. Ik heb verder geen idee waar het inhoudelijk over gaat en vind het ook niet juist daar over te speculeren.. Het is een zaak tussen u en de moderatie, en het is doorgaans het meest verstandige het daar ook te houden. Vaak is er een bericht dat een ander forumlid stoort en dan wordt daar naar gekeken voordat het verders escaleert. Meestal loopt het overigens niet zo’n vaart. Echt ingrijpen doen de moderatoren niet zo snel, er is vrij veel ruimte zolang het niet onwelgevoeglijk wordt,

Wat hierboven wordt gezegd klopt, in eerste instantie is er een filter.door het computerprogramma zelf, dat hoeft niet zoveel te betekenen, zeker niet als het eenmalig is.


  • 0 reacties
  • 16 oktober 2024

Ok. Bedankt voor jullie reactie @Gorott @Thom

Heel vreemd. Mijn schrijfstijl is eigenlijk altijd nogal soft. 


  • 0 reacties
  • 16 oktober 2024

@moderator kunt u aub mijn account hier verwijderen?


Thom
Forum|alt.badge.img+4
  • Super user
  • 25066 reacties
  • 16 oktober 2024

Ik zou het eerst even afwachten, mogelijk loopt het niet zo’n vaart. De moderatoren kennen vrij veel rek. Bedenk dat de moderatoren weinig tot geen grip hebben op het programma zelf. Gainsight lijkt in India te zitten en de moderatoren moeten flink gas geven om daar wat te bereiken en wat een aantal ook doet, waarvoor grote hulde van mijn kant, ;-) Ze presteerden het om mijn een half jaar niet de mogelijkheid tot posten te geven, wellicht omdat ik zoveel berichten aanmaakte dat hun filter het als spam zag. En dat veranderde niet zo snel, pas nadat ze op het hart werd gedrukt dat ik hiet toch enig nut had, En het is nog niet volledig opgelost. De moderatoren zijn het probleem niet, imho is dat Gainsight. Wat een stel prutsers.


Melissa NS
Moderator
  • Oud Moderator
  • 509 reacties
  • 16 oktober 2024

We zien dit vooral bij berichten in een andere taal dan Nederlands en als de teksten redelijk lang zijn. Ook berichten waarin veel cijfers worden genoemd. Ik heb jouw antwoord gemarkeerd als 'geen spam’. Jouw antwoord staat nu onder de post. De post zelf was in eerste instantie ook als spam gemarkeerd. Pas na goedkeuring wordt het bericht zichtbaar op het forum.


Momo
Forum|alt.badge.img+3
  • Super user
  • 16556 reacties
  • 16 oktober 2024

Al weer heel wat jaren geleden werd dit forum regelmatig geteisterd door spammers. Veelal 's avonds, 's nachts en in het weekend werden grote aantallen spamberichten op het forum geslingerd, die vaak meerdere links naar dubieuze websites bevatten. Het was niet ongewoon dat er op bepaalde tijden tientallen of zelf 100 of 200 spamberichten in korte tijd werden geplaatst, wat het forum behoorlijk onwerkbaar maakte. Na het installeren van een spamfilter is dit gelukkig verleden tijd, maar soms is het spamfilter iets te actief of reageert op een bepaald woord of linkje in een bericht en moet een bericht eerst bekeken worden door een moderator.

Is je bericht intussen wel geplaatst of “hangt” die nog?


Melissa NS
Moderator
  • Oud Moderator
  • 509 reacties
  • 16 oktober 2024

Wil je jouw account nog steeds verwijderen @OV reiziger ?


  • 0 reacties
  • 16 oktober 2024
Momo schreef:

 

Is je bericht intussen wel geplaatst of “hangt” die nog?

Bericht is geplaatst zag ik. Lap Engelse tekst. Opmaak wat verminkt. 


  • 0 reacties
  • 16 oktober 2024
Melissa NS schreef:

Wil je jouw account nog steeds verwijderen @OV reiziger ?

Graag. 

Iedereen bedankt voor de leerzame ervaring hier.

Succes met de Community. 

Vriendelijke groet, 

OV Reiziger 


Reageer