goedemorgen u spreek met joop ik had ingecheckt en weer uitgecheckt op centraal utrecht dus niet met de trein gereist omdat er een beurs was die later begon en dat had ik niet gelezen nu moeste ik over het uur geld betalen dat ik daar had gezeten hoe kan ik dat terug vragen ik heb niet gereist
in en uit gecheckt
Beste antwoord door Thom
U kunt het niet terug vragen. NS gaat er van uit dat u heeft gereisd als er meer dan een uur tussen zit en pas dan wordt geld in rekening gebracht. Er zijn helaas te veel mensen die misbruik maken. Die reizen toch, checken niet uit en proberen dan weer gratis op hetzelfde station uit te checken en dan niets te hoeven betalen. NS maakt dit een uur lang mogelijk, dat is al rijkelijk lang, maar niet nog langer.
U hoeft het eerste uur niks te betalen en dat is tijd genoeg om er achter te komen dat een beurs niet doorgaat. Ik vraag me trouwens af welke beurs dat was.
Geld terug lijkt me in deze situatie niet correct.
Meld je aan
Heb je al een account? Inloggen
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookWelkom
Nog geen account? Maak een account aan
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookEnter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.