In Lelystad zijn alle kaartautomaten kapot, behalve één daar staat altijd een lange rij. Hierdoor heb ik mijn trein meerdere keren moeten missen. Wordt dit opgelost?
kaartautomaat defect
Beste antwoord door Henkpeetersen
Grote kans dat de automaten buiten gebruik zijn gezet, omdat ze op de nominatie staan om te verwijderen. Mocht er echt altijd een grote rij staan bij de overgebleven automaat dan raad ik aan om dit te melden bij NS klantenservice via telefoon, X, Facebook of chat.
Wat is de reden dat jij regelmatig gebruik maakt van de automaat? Een kaartje is duurder dan online of met ov-pay reizen en saldo op ov-chipkaart zetten kan ook via automatisch opladen.
Zijn inderdaad bewust uitgezet. Zijn ook al meerdere klachten op X over geweest.
Op X gaf NS ook aan dat ze zijn uitgezet.
Meld je aan
Heb je al een account? Inloggen
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookWelkom
Nog geen account? Maak een account aan
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookEnter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.