Skip to main content

ontzettend smerige toiletten op stations

  • April 15, 2023
  • 4 reacties
  • 309 Bekeken

veghelcuijk

afgelopen weken heb ik regelmatig gebruik gemaakt van toiletten op stations waar je met de pinpas 50 cent voor moet betalen. 

sorry maar ze zijn echt ontzettend smerig….

Venlo… hele vloer nat en urine stank. overal papier volgepoepte pot enz

Leeuwarden…. alles vies en nat. poep op de wanden. urine stank

Oss…. idem

 

worden deze toiletten wel eens gereinigd? als ik moet betalen voor een toilet verwacht ik ook dat ik er normaal gebruik van kan maken maar dat is helaas veel te vaak niet het geval!!

4 reacties

Wat vreselijk! Ik reis bijna dagelijks van station Amsterdam Zuid en daar is iemand die de toiletten continu reinigt.


  • Machinist NS
  • April 15, 2023

De toiletten worden niet meer gereinigd. Het is sinds enkele maanden de bedoeling dat gasten zelf het toilet schoonmaken na gebruik.


Tomas NS
  • Oud Moderator
  • April 16, 2023

Het is natuurlijk wel de bedoeling dat deze toiletten schoon zijn. Ik heb er een melding van gemaakt zodat ze kunnen worden gereinigd.


  • Op het juiste spoor
  • July 18, 2023

Op het toilet op station schiedam durfde ik bijna geen adem te halen. De urinelucht was niet te harden en wat er op de vloer plakte wil ik niet eens weten. Ik vraag me af waarom wij moeten betalen voor een smerig toilet? Hoe vaak worden de niet bemenste toiletten schoongemaakt?