hallo allemaal ik heb een vraag. Ik heb een ns-kaart met ns flex en rekeningbetaling Ik wilde van Leeuwarden naar Amsterdam reizen. Ik logde in vanaf station Leeuwarden en alles werkte normaal, daarna kwam ik aan op station Amsterdam Zuid en logde normaal uit. Daarna kreeg ik tot mijn verbazing een e-mail waarin stond dat ik geen geldige reisvergunning heb en dat ik 50 euro moet betalen, daarnaast meende hij dat ik me niet had ingeschreven op het station van Amsterdam, alleen een uitgang, en legde mij een correctiepercentage van 20 op. Dat wil zeggen, het totale bedrag is 70 euro. Wat moet ik doen om het geld terug te krijgen, wetende dat dit niet de eerste keer is dat ik met de trein reis en dat dit de eerste keer is dat mij dit overkomt
Reisvergunning
Beste antwoord door Tochjo
Ik raad u aan even rechtstreeks contact op te nemen met de klantenservice om uit te laten zoeken wat er is misgegaan en om het te veel betaalde geld terug te vragen. Mijn inschatting is overigens dat u in Leeuwarden per ongeluk hebt ingecheckt bij Arriva in plaats van NS. Dat leidt tot correctietarieven.
Rechtstreeks contact opnemen met de klantenservice kan telefonisch: de klantenservice is 24 uur per dag bereikbaar op het telefoonnummer 030-751 51 55. U kunt er ook voor kiezen om met NS te chatten (druk op deze pagina op de knop Chat met NS) of een berichtje te sturen op Twitter of Facebook.
Meld je aan
Heb je al een account? Inloggen
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookWelkom
Nog geen account? Maak een account aan
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookEnter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.