Skip to main content

Wij zijn van plan om vanuit Amsterdam richting Veluwe te gaan op vakantie en willen reizen met onze hond.

Je moet dan wel vaak overstappen wat op zicht niet een groot probleem hoeft te zijn …

Alleen vaak zijn de grotere stations erg druk en vindt de hond het spannend om door “rare” poortjes te lopen.

mijn vraag is- zijn er kleinere treinstations rond Amsterdam die wij kunnen kiezen waar we niet door een poort hoeven te gaan?

Zijn er ook alternatieven ipv Utrecht en Amersfoort voor het overstappen ( richting Voorthuizen/ Putten gebied)

 

 

Weesp? Dat station heeft poortjes. Ook een behoorlijk druk overstapstation. Ik dacht dat uw hond dat niet wilde? Kunt u net zo goed vanaf Amsterdam gaan. Scheelt u ook een hoop taxikosten.


Een relatief rustig station in de regio Amsterdam is Diemen. Wel met poortjes maar zonder trappen.

Als de hond wel met tram en bus kan reizen dan zou het een alternatief kunnen zijn om met tram 19 naar de halte Diemerbrug te reizen. Vanaf daar kun je lopen naar station Diemen of overstappen op bus 44. Scheelt een hoop taxikosten.

Een ander relatief rustig station is Amsterdam Science Park. Wel een trap en poortjes. Zie: https://maps.app.goo.gl/VaeLxUymfPCcHK3K7


Reageer