Jip en Janneke Berkman schreef:
Ik reis op rekening,wat ik daar niet zo prettig aan vind is dat het zo lang duurt voordat het wordt afgeschreven,je bent al bijna weer vergeten dat je gereist hebt en dan krijg je de rekening,waarom kan het er niet gelijk worden afgehaald of de andere dag
Daar hoor ik weleens meer mensen over. Zelf vind ik het niet zo erg, alhoewel ik ook liever gelijk afreken, net zoals in de supermarkt zeg maar.... ik hou niet van op rekening kopen. Nu heb ik wel een vast bedrag per maand, met soms een paar IC- Directtoeslagen erbij, dus dat scheelt al. Voor bus en tram reis ik wel op saldo, dat kan gelukkig nog.
NS heeft om een of andere reden ervoor gekozen om op saldo reizen bij abonnementen zo goed als af te schaffen en 1x per maand alles te incasseren. En dat zal vast zo blijven.