Ik heb een daluren abonnement gekocht met keuzedagen. Nu moet ik dit abonnement activeren op de automaat onder de bestelling. Ik kan wel mijn keuzedag ophalen maar niet mijn daluren abonnement. Het is een grijs vlakje te zien met dal uren abonnement met een vinkje. Is mijn Abonnement wel geactiveerd? Ik kreeg een mail dat ik dit wel moet doen. Ik wil nu reizen met korting op mijn betaalde abonnement maar nog niet de keuzedag gebruiken. Kan maar 1 bestelling ophalen alleen die van de keuzedag. Hoor graag van jullie
beantwoord
daluren abonnement activeren automaat
Beste antwoord door MoDe
Haal de keuzedag nog niet op. Deze zal als 1e gebruikt worden, als je incheckt.
Wat is de ingangsdatum van het abonnement. En staat het abonnement in mijnNS? Het kan zijn dat op het moment dat jij bij de automaat jouw kaart voor het schermpje hield, het abonnement er al opgezet werd.
Of jouw abonnement actief is, dat kun je testen door in te checken. Je zou dan zien dat je met korting reist (bij dal voordeel op saldo). Als je niet gaat reizen en binnen een uur uitcheckt op hetzelfde station, dan betaal je niets.
Reageer
Meld je aan
Heb je al een account? Inloggen
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met Facebookof
Welkom
Nog geen account? Maak een account aan
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met Facebookof
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.