Van de NS kreeg ik bericht dat de komende vrij reizendagen geldig zijn tot eind 2020. Mijn huidige vrij reizendag loopt eind mei af. Vanwege corona heb ik die nog niet kunnen verzilveren. Kan ik die vrij reizendag ook tot eind dit jaar gebruiken?
huidig vrij reizen ook verlengd tot eind 2020?
Beste antwoord door mrfreeze
Nee, voor de huidige Keuzedagen kunt u contact opnemen met de klanteNService. U krijgt dan een couponcode voor een vervangende Keuzedag geldig tot en met 31 december 2020.
Zie ook dit topic.
Hoewel NS de situatie van reizigers begrijpt is het niet mogelijk om Keuzedagen en andere tickets langer geldig te maken. Indien je geen gebruik kunt maken van je Keuzedag kun je contact opnemen met onze Klantenservice bij voorkeur via Chat (optie ‘Chat met NS’ op de contactpagina) of Sociale Media (Twitter/Facebook) om de mogelijkheden te bespreken. Contact opnemen kan nadat je Keuzedag verlopen is. Je ontvangt van onze Klantenservice een couponcode voor een vervangende Keuzedag geldig tot en met 31 december 2020.
Toevoeging 20 mei 2020: Nieuwe Keuzedagen die je vanaf 18 mei ontvangt, hebben een geldigheid tot en met 31 december 2020. Klanten met Keuzedagen zijn hier inmiddels van op de hoogte gebracht.
Reageer
Meld je aan
Heb je al een account? Inloggen
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookWelkom
Nog geen account? Maak een account aan
Met een account kun je zelf topics plaatsen en reageren op berichten.
Login met Mijn NS Inloggen met FacebookEnter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.