Skip to main content
beantwoord

Rtd Lombardijen - Eindhoven via Rrd Centraal - Vraag over terugsteken


Toon eerste bericht

227 reacties

  • Auteur
  • Reisleider*
  • 447 reacties
  • 10 januari 2017
landrsthrn,

Bedankt, we moeten bij elkaar in de buurt wonen.
Ik ga, als de mogelijkheid er is reizen vanaf Rotterdam Lombardijen naar Eindhoven via Rotterdam Centraal met e-ticket Barendrecht-Eindhoven.

  • Auteur
  • Reisleider*
  • 447 reacties
  • 16 januari 2017
NS ???

Sivan NS
  • Oud moderator
  • 7309 reacties
  • 16 januari 2017
Schraper, we hopen deze week nog een reactie te plaatsen. Excuses voor het lange wachten.

  • Auteur
  • Reisleider*
  • 447 reacties
  • 31 januari 2017
Sivan,

We zijn inmiddels weer 2 weken verder.
Afgelopen zaterdag ben ik vanaf Lombardijen naar Eindhoven via Rotterdam Centraal gereisd met een AH kaart.
Helaas op zowel de heen- als terugreis geen conducteur gezien..

Forum|alt.badge.img
  • Koploper**
  • 3199 reacties
  • 1 februari 2017
@Schraper, op de AH kaart is het terugsteekverbod niet van toepassing, toch?

  • Auteur
  • Reisleider*
  • 447 reacties
  • 1 februari 2017
Dat klopt landrsthr, De AH kaart is een weekend lang vrij reizen.
Daarom had ik ,zonder kans op een boete, aan een conducteur willen vragen of hij/zij instructies had gehad of het terugsteekverbod op deze reis van toepassing is.
Op dit forum komt ben ik bang geen antwoord van NS.

Sivan NS
  • Oud moderator
  • 7309 reacties
  • 1 februari 2017
Ik heb meerdere malen gevraagd om een terugkoppeling, maar in verband met hoge drukte zijn ze er nog niet aan toegekomen. Mijn oprechte excuses.

  • Intercity
  • 371 reacties
  • 1 februari 2017
Zo 3 maanden achter elkaar drukte?
Pas op dat ze niet overspannen worden.

  • Auteur
  • Reisleider*
  • 447 reacties
  • 1 februari 2017
Satneef,

Ik heb mij voorgenomen vriendelijk te blijven op dit forum.
Maar als ik mijn klanten drie maanden laat wachten dan zie ik ze niet meer terug.
Helaas is er geen concurrentie voor NS.
Ik wacht nog een week en dan speel ik deze vraag, maar dan als klacht, door naar het ovloket.

Forum|alt.badge.img
  • Koploper**
  • 3199 reacties
  • 19 februari 2017
Nog altijd is er geen antwoord.

Frank Visser
  • Reisleider*
  • 212 reacties
  • 20 februari 2017
Het probleem blijkt wat complexer dan gedacht dus helaas nog even geduld.

Bertus
  • Reisleider**
  • 1305 reacties
  • 21 februari 2017
Wat maakt het probleen nu zo complex? En met zijn al die betrokkenen waarmee moet worden afgestemd? Als hier meerdere vervoerders zouden rijden, dan kan ik me voorstellen dat het zo lang duurt.

Ik reis regelmatig van Delft naar Breda Prinsenbeek. Als die rijdt, dan stap ik in Delft in de intercity naar Breda (via de HSL), en steek vanaf Breda terug naar Prinsenbeek. Mag officieel niet, maar is een kwartier (!) sneller dan via Dordrecht per sprinter.

Ik begrijp niet, waarom ook dit niet toegestaan is. NS roept in alle toonaarden dat door meer treinen via de HSL te sturen, reistijden worden verkort maar tegelijkertijd wordt gebruik van die snellere mogelijkheden ontmoedigd door verboden en onduidelijkheden.

Forum|alt.badge.img
  • Koploper**
  • 3199 reacties
  • 21 februari 2017
Zou je een studenten-OV kunnen zien als ''Trein Vrij'' abonnement? Want die mensen mogen volgens de reisplanner wél terugsteken voor Breda Prinsenbeek en Eindhoven vanuit Lombardijen.

Goner
  • 741 reacties
  • 21 februari 2017
Afgezien van het complexe probleem ; is er een richtlijn voor conducteurs als ze iemand 'betrappen' op de IC naar Breda die in Lombardijen is opgestapt ?? Of is het maar net hoe hun pet staat ?

Mijn dochter steekt voorlopig terug op zaterdagen omdat het gewoon veel sneller is. Als ze de tijd heeft holt ze op CS naar de ingang om uit en in te checken, maar dat zou wel eens kunnen mislukken vanwege vertraging of zo.

Bertus
  • Reisleider**
  • 1305 reacties
  • 3 maart 2017
@ Goner:

Mocht je dochter gecontroleerd worden tijdens terugsteken, dat kan ze uitleggen dat het probleem zo complex dat de oplossing van NS geduld hebben is.

Treinspotter123
@Sivan en Frank
Ik hoop dat jullie inmiddels wel bedacht hebben wat ik in bericht 14 heb gezegd en dat het zoeken naar een oplossing langer duurt. Ik verwacht na deze maanden wel een echte oplossing en geen onzin-antwoord zoals het mag niet vanaf Lombardijen maar wel vanaf Barendrecht.

  • Auteur
  • Reisleider*
  • 447 reacties
  • 10 maart 2017
Beste NS,

Er zijn inmiddels VIER maanden verstreken sinds ik mijn vraag heb gesteld.
Wanneer kan ik antwoord verwachten ?

Forum|alt.badge.img
  • Koploper**
  • 3199 reacties
  • 28 maart 2017
Het is alweer bijna 3 april. Weet NS nu al of het omreizen via Rotterdam Centraal gedoogd zal worden?

Sivan NS
  • Oud moderator
  • 7309 reacties
  • 28 maart 2017
Ik heb gevraagd om een update. Nogmaals mijn excuses.

Forum|alt.badge.img
  • Koploper**
  • 3199 reacties
  • 3 april 2017
Ik snap dat dit een moeilijk onderwerp kan zijn, maar ik ga de eerst volgende keer dat ik een afspraak heb in Eindhoven en ik sta op Lombardijen gewoon omreizen via Centraal. Ik ga geen tijd verzieken terwijl ik toch geen saldo betaal, dat zal meneer de conducteur ook wel snappen. Bovendien heeft NS de verbinding met Dordrecht verziekt en zijn de overstappen onbetrouwbaar.

  • Auteur
  • Reisleider*
  • 447 reacties
  • 11 april 2017
Schraper schreef:
Beste NS,

Er zijn inmiddels VIER maanden verstreken sinds ik mijn vraag heb gesteld.
Wanneer kan ik antwoord verwachten ?


NS,

We zijn weer een maand verder.....

Sivan NS
  • Oud moderator
  • 7309 reacties
  • 11 april 2017
Schraper, ik snap heel goed dat je blijft herinneren. Frank heeft aangegeven zelf ook te moeten wachten op input en zolang hij niets post, is er niets om over te posten. Sorry.

johabo2
  • Reisadviseur**
  • 90 reacties
  • 11 april 2017
Vreemd dat men van Rotterdam Lombardijen niet via Rotterdam Centraal naar Eindhoven ma reizen. Is wel de kortste route als het gaat om reistijd. Bij vol tarief is de oplossing een e-ticket van Barendrecht naar Eindhoven.
Want van Barendrecht naar Eindhoven mag wel via Rotterdam Centraal. En anders even uit- en in checken op het perron van Rotterdam Centraal. Maar eigenlijk zal NS hier voor een uitzondering moeten maken, omdat het nu eenmaal de snelste route is met minder overstappen.

Goner
  • 741 reacties
  • 13 april 2017
Dat is precies waar we het hier al 5 maanden over hebben ... :?

Forum|alt.badge.img
  • Koploper**
  • 3199 reacties
  • 13 april 2017
Precies, 5 maanden. Laten we hopen dat als er dan eindelijk antwoord komt, het op zijn minst positief zal zijn.

Reageer